Promocje

Zapraszam Osoby zainteresowane profesjonalnymi sesjami ślubnymi w stylu glamour. Również portrety dzieci, jak i wszelkie nietypowe zlecenia fotograficzne z dojazdem do Klienta.

Oferuję pełny reportaż ślubny, a w nim m.in.:

  • przygotowania Pary Młodej
  • błogosławieństwo
  • ceremonia Ślubna w Kościele
  • fotografie w trakcie zabawy dostosowane czasowo indywidualnie z klientem (w trakcie m.in. Portrety w stylu Glamour ze Świadkami czy z Rodziną)
  • wielogodzinna sesja portretowa Glamour w plenerze w kilka dni po Ślubie - w miejscu również wybranym przez Klienta (Nałęczów, Kozłówka, Kazimierz Dolny, Ogród Botaniczny w Lublinie, Stare Miasto - Lublin)

 

Oferuję obsługę fotograficzną również wszelkich imprez okolicznościowych: urodziny, rocznice, jubileusze, inauguracje, bankiety, eventy.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w każdej dziedzinie fotografii. W reportażu staram się zawsze pogodzić „ulotne chwile”, jak i również doskonały Portret w stylu Glamour.

Wszystkie prace wykonuję profesjonalnym sprzętem Nikon, nie wymagającym nawet użycia flesza w trudnych warunkach oświetleniowych, co nie odwraca uwagi od Pary Młodej w trakcie Ceremonii Ślubnej w Kościele, jak i w USC. Dzięki temu Para Młoda jest zawsze naturalna, a prace charakteryzują się wyjątkowo naturalną kolorystyką, jak i również rozpiętością tonalną.

 

Lamp błyskowych używam na przyjęciu weselnym, jak i wszędzie tam gdzie nie wpływa to na Klimat ujęć fotograficznych, jak i przy bardzo słabym oświetleniu zastanym.

Preferuję światło naturalne, które najbardziej oddaje wszelkie półtony i naturalną kolorystykę, jak również wpływa podświadomie na klimat fotografii.

W sesjach plenerowych preferuję ujęcia pod słońce dające niepowtarzalny klimat fotografii.

Wszystkie fotografie wykonuję w formacie RAW, co pozwala na kolosalną manipulację obrazu w dalszym przygotowaniu prac.

Preferuję naturalne barwy i obróbkę fotografii ślubnych ograniczam do niezbędnego minimum jak poprawa balansu bieli, kadrowania i ewentualnego usuwania szumu.

Wykonanie fotografii w odpowiednim świetle zastanym zapewnia wspaniałą kolorystykę, która to dodatkowo podkreśla klimat na fotografii kompozycją kolorystyczną.

Przywiązuję kolosalną uwagę do doboru właściwego oświetlenia, które jest decydującym czynnikiem i środkiem wyrazu w fotografii portretowej i reportażowej.

 

Obróbkę cyfrową uzgadniam z klientem, tak aby otrzymał fotografie w ulubionych tonacjach dla każdego rodzaju ujęcia.

Istnieje możliwość wykonania również wybranych fotografii dodatkowo w wersji czarno-białej, jak i w wielu odcieniach sepii, do czego również zachęcam wszystkie Pary Młode.

Ta pozycja jest również zawarta w tej Promocji ślubnej w każdym dostępnym pakiecie.

Obróbce graficznej poświęcam wiele godzin pracy, tak aby wszystkie wyselekcjonowane fotografie ślubne posiadały takie barwy o jakich marzy Para Młoda.

Klient otrzymuje pliki gratis na wielu płytach DVD plus prace obrobione zarówno do ekspozycji w Necie, jak również przygotowane do wielkoformatowego wydruku.

 

Albumy z fotografiami to standard plus powiększenia 30x40 z wybranych ujęć lub większe w formie plakatu.

W promocji tej oferuję Sesje narzeczeńskie Gratis dla wszystkich, pakietów dopasowanych cenowo dla każdego Klienta.

Namawiam wszystkie Młode Pary do bezpłatnych sesji narzeczeńskich, bo jest to niepowtarzalna szansa i okazja aby poznać się dobrze przed wykonaniem właściwej profesjonalnej Sesji ślubnej, jak i w pewnym sensie „oswoić się z aparatem”, poznając również zasady pozowania w sesjach w plenerze, jak i w sesjach portretowych. Po wspólnej bezpłatnej sesji narzeczeńskiej, która jest w pewnym sensie wykonywana na luzie, o wiele ładniej nam wyjdą Fotografie Ślubne. Jest to czymś, co przypomina szkolenia do pracy przed obiektywem, a pogłębia zaufanie Pary Młodej do fotografa ślubnego.

 

Ceny wszelkich usług ustalam indywidualnie z Klientem, czas wykonywania nie jest brany pod uwagę - liczy się tylko zadowolenie Klienta i satysfakcja z wykonanych prac.

 

Fotografia ślubna

Lista plików do pobrania

© Fot. Eligiusz Wencel, All rights reserved. Zabrania się kopiowania fotografii bez zgody autora.